Вітаміни Namedsport OMEGA 3 DOUBLE PLUS

Найбільш важлива харчова добавка в щоденному раціоні людини - це Омега-3 поліненасичені жирні кислоти. Подвійна доза супер корисних поліненасичених жирних кислот. Потужний заряд корисних вітамінів для вашого організму. OMEGA 3 DOUBLE PLUS має сертифікат IFOS 5 Stars і IFOS (International Fish Oil Standards).
0,00 грн.
Бренд:
Любить0
Добавить в список пожеланий
Связанные товары
Ничего нет
Описание

Найбільш важлива харчова добавка в щоденному раціоні людини - це Омега-3 поліненасичені жирні кислоти. Подвійна доза супер корисних поліненасичених жирних кислот. Потужний заряд корисних вітамінів для вашого організму. OMEGA 3 DOUBLE PLUS має сертифікат IFOS 5 Stars і IFOS (International Fish Oil Standards). IFOS і IFOS 5 Stars є найбільш відомими сертифікатами щодо харчових добавок Omega 3 і складаються з протоколу аналізу, випущеного незалежної канадської організацією, яка може похвалитися найдорожчим і передовим обладнанням, яке спеціально тестує якість сировини. Тільки Omega 3, яка отримала 5-ти зірковий рейтинг IFOS, виготовлена з чистого риб'ячого жиру, який сертифікований і отриманий шляхом ультрафільтрації та молекулярної дистиляції.

- Сприяє покращенню метаболізму
- Підтримує зростання м'язів шляхом зниження катаболізму білка
- Покращує функцію інсуліну
- Содействовует регенерації пошкоджених тканин
- Допомагає знизити рівень холестерину
- Захищає серцево-судинну систему
- Покращує мозкову активність
- Нормалізує кров'яний тиск
- Живить і покращує функцію зорового нерва
Omega - 3 називаються «незамінними жирними кислотами», тому що вони не можуть бути синтезовані нашим тілом. Тому вони повинні вводитися через їжу або, в разі низького споживання або підвищеної фізіологічної потреби, через добавки. Жирні кислоти Омега - 3 дуже корисні для спортсменів. Omega 3 від Namedsport є природним джерелом жирних кислот Омега-3 з високими рівнями EPA і DHA. Процес очищення проводиться за найвищими європейськими стандартами і робить продукт надзвичайно чистим і легко засвоюваним. Завдяки технології на стадії виробництва цілісність продукту повністю зберігається.
 
Особливості:
- Не містить глютену
- Не містить цукру
- Не містить лактози
- Інноваційна формула
- Висока концентрація
Інгредієнти: Концентрований риб'ячий жир, стандартизований в EPA 56% і DHA 23%, їстівний желатин: гліцерин; антиоксидант: альфа-токоферол.
NAMEDSPORT став першим італійським брендом, який отримав престижну сертифікацію Informed-Sport.
Informed-Sport - це програма забезпечення якості для продуктів спортивного харчування, а також для постачальників спортивного та харчової промисловості. Informed-Sport гарантують відсутність в спортивній індустрії понад 146 заборонених речовин. Продукти з логотипом Informed-Sport були перевірені на предмет заборонених речовин в спортивній антидопінгової лабораторії світового класу LGC, яка має більш ніж 50-ти річний досвід у спортивній індустрії.
Все більше і більше спортсменів - професіоналів і любителів шукають високоякісні харчові добавки, які були б частиною їх дієти і тому все більше спортсменів довіряють NAMEDSPORT. Компанія NAMEDSPORT завжди приділяла велику увагу вибору найкращої сировини і строгий контроль на кожному етапі виробництва. Участь NAMEDSPORT в цій програмі буде гарантувати високу якість продуктів і виняткову безпеку для кінцевого споживача.
Попередження: харчові добавки не повинні використовуватися в якості заміни різноманітної і збалансованої дієти і здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендовану щоденне споживання. Не перевищуйте щоденне споживання 5 г для комбінацій EPA і DHA. Використання під час вагітності не рекомендується. Не підходить для дітей. Не використовуйте протягом тривалого часу без медичної консультації.
Умови зберігання: після відкриття зберігайте пляшку в оригінальній упаковці при кімнатній температурі. Уникайте впливу тепла і прямого сонячного світла. Кінцева дата використання вказана на упаковці. Утилізуйте екологічно безпечним способом після використання.
Пропоноване використання: найбільш важлива харчова добавка в щоденному раціоні людини - це Омега-3 полінасичені жирні кислоти.
Застосування: вранці 1-2 капсули під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води.
Поставляється в алюмінієвому флаконі з багаторазової кришкою для зручності використання і трансопртіровкі.
Для видів спорту: велоспорт, біг, командні види спорту, фітнес, бодібілдинг, триатлон, плавання.
Не використовуйте протягом тривалого часу без медичної консультації.


Характеристики Вітаміни Namedsport OMEGA 3 DOUBLE PLUS

Бренд Namedsport
Форма выпуска Капсулы
Артикул 80549563421
Обсяг 240 капсул

Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!
Подробнее о товаре
Оплата и доставка
Отзывы
Комментариев нет

Меню

Поделиться

Параметры

Создайте учётную запись для сохранения любимых товаров.

Войти

Создайте учётную запись для использования списков пожеланий.

Войти