Велотуфлі Триатлон Sidi T - 5 Air

T - 5 Air - єдина і неповторна модель для тріатлону від Sidi. Композитна підошва TWELVE CARBON і липучки для швидкої застібки на ходу. Особливості: Politex - матеріал «політекс» складається з декількох перекриваючих шарів з різними фізико-механічними властивостями, а потім спресований ПВХ з'єднується з двома тканинами (трикотаж + повсть), який потім забарвлюється плівкою для тривалого збереження кольору. «Политекс» пропонує сильну стійкість до розривів, розтягування і вицвітання.
5 244,00 грн.
Бренд:
Любить0
Добавить в список пожеланий
Связанные товары
Ничего нет
Описание

T - 5 Air - єдина і неповторна модель для тріатлону від Sidi. Композитна підошва TWELVE CARBON і липучки для швидкої застібки на ходу.
Особливості:
Politex - матеріал «політекс» складається з декількох перекриваючих шарів з різними фізико-механічними властивостями, а потім спресований ПВХ з'єднується з двома тканинами (трикотаж + повсть), який потім забарвлюється плівкою для тривалого збереження кольору. «Политекс» пропонує сильну стійкість до розривів, розтягування і вицвітання. «Politex» виготовляється в суворій відповідності з європейськими нормами і є повністю «зеленим» продуктом.
Каблук Sidi: посилений каблук тримає ногу в оптимальному положенні і уникає деформації взуття при екстремальному навантаженні або тривалому тиску.
ANTI-SLIP HEEL протиковзка поліуретанова накладка на п'яті від Sidi може бути замінена в разі її зносу.
TWELVE CARBON COMPOSITE композитна підошва з двох різних матеріалів - нейлона та вуглеродного волокна. Вуглеродне волокно поміщається в матрицю з нейлону. Нейлон не вбирає воду і не втрачає жорсткості у влажній або жаркій погоді або з часом старіння. В результаті отримуємо значно більшу легку і жорстку підошву.


Характеристики Велотуфлі Триатлон Sidi T - 5 Air

Бренд Sidi
Материал подошвы Композит
Артикул CT5AIR
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!
Подробнее о товаре
Оплата и доставка
Отзывы
Комментариев нет
В этой категории 1 товаров:
Велотуфлі Триатлон Sidi T-4 Air Carbon Composite
В корзину
Любить

Відмінна модель велотуфель для тріатлону, з додатковою перфорацією верху для більшого комфорту. Модель T4 Air прекрасно підходить для змагань по тріатлону, тренувань. Особливості: Верх: Інноваційний матеріал...

Меню

Поделиться

Параметры

Создайте учётную запись для сохранения любимых товаров.

Войти

Создайте учётную запись для использования списков пожеланий.

Войти