Протеїн Namedsport HYDROLYSED ADVANCED WHEY

Білок сприяє розвитку і підтримці м'язової маси. - Гідролізовані сироваткові білки найчистішого якості Carbery® Optipep®90 DH4 INSTANT - Швидке поглинання, відмінна засвоюваність - Вміст лактози - 1% - Зниження споживання вуглеводів і жирів Процес гідролізу робить Hydrolysed Advanced Whey високотехнологічним продуктом, легко абсорбується і відразу ж перетравлюється, що гарантує вміст жиру, вуглеводів і зниженого споживання лактози. Особливості: - Не містить цукру - Лактоза менш 1% - Швидко розчинний - Чудовий смак Optipep® - швидкодіючий сироватковий білок з унікальним амінокислотним і пептидним профілем, який забезпечує ідеальний баланс смаку і ефективності. Optipep® - це гідролізований сироватковий білок, який містить оптимальні рівні дипептидов, тріпептідов і вільних амінокислот.
0,00 грн.
Бренд:
Любить0
Добавить в список пожеланий
Связанные товары
Ничего нет
Описание

Білок сприяє розвитку і підтримці м'язової маси.

- Гідролізовані сироваткові білки найчистішого якості Carbery® Optipep®90 DH4 INSTANT
- Швидке поглинання, відмінна засвоюваність
- Вміст лактози - 1%
- Зниження споживання вуглеводів і жирів
Процес гідролізу робить Hydrolysed Advanced Whey високотехнологічним продуктом, легко абсорбується і відразу ж перетравлюється, що гарантує вміст жиру, вуглеводів і зниженого споживання лактози.

Особливості:
- Не містить цукру
- Лактоза менш 1%
- Швидко розчинний
- Чудовий смак

Optipep® - швидкодіючий сироватковий білок з унікальним амінокислотним і пептидним профілем, який забезпечує ідеальний баланс смаку і ефективності. Optipep® - це гідролізований сироватковий білок, який містить оптимальні рівні дипептидов, тріпептідов і вільних амінокислот. Це максимізує яка поглинає здатність і ефективну доставку необхідних поживних речовин для швидкого росту м'язів, харчування та відновлення. Optipep® 90 - це гідролізованность ізоляти сироваткового білка з найвищим рівнем білка.
CARBERY® - концентрат сироваткового протеїну (WPC) є порошок харчового якості, що містить сироватку високої якості. Він виготовляється з молочної сироватки з використанням технології ультрафільтрації та розпилювальної сушки.
Інгредієнти: гідролізований ізолят сироваткового протеїну (з молока) (Optipep® 90 DH4 INSTANT) (емульгатор: соєвий лецитин), ароматизатор, підсолоджувачі: сукралоза, стевіоглікозіди.
Попередження: харчові добавки не повинні використовуватися в якості заміни різноманітної і збалансованої дієти і здорового способу життя. Не перевищуйте рекоендуемое щоденне споживання. Використання під час вагітності не рекомендується. Не підходить для дітей. Не використовуйте протягом тривалого часу без медичної консультації.
Умови зберігання: після відкриття зберігайте в оригінальній упаковці при кімнатній температурі. Уникайте впливу тепла і прямого сонячного світла. Кінцева дата використання вказана на упаковці. Утилізуйте екологічно безпечним способом після використання.
Пропоноване використання: гідролізовані білки негайно абсорбуються і перетравлюються, отже, вони особливо необхідні в ході тренування.
Застосування: до або після тренування, заздалегідь розмішавши 30 грам в 200-250 мл. води, молока.
Для видів спорту: велоспорт, біг, командні види спорту, фітнес, бодібілдинг, триатлон, плавання.
Не використовуйте протягом тривалого часу без медичної консультації.


Характеристики Протеїн Namedsport HYDROLYSED ADVANCED WHEY

Бренд Namedsport
Форма выпуска Порошок
Артикул 8054956340
Обсяг 750 гр
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!
Подробнее о товаре
Оплата и доставка
Отзывы
Комментариев нет
В этой категории 6 товаров:
Протеїн Namedsport STAR WHEY ISOLATE
В корзину
Любить

100% ізолят сироваткового протеїну найвищої якості CARBERY Isolac 90 з вітамінами групи B. Ексклюзивна формула, отримана в результаті дослідження NAMED, Isolate Whey Proteins Isolate була спеціально розроблена для...
Протеїн Namedsport CREAMY PROTEIN 80
В корзину
Любить

Creamy Protein 80 - це високоякісний порошок, що складається з натуральної суміші 5 білків - концентрату білка сироватки, казеїнату кальцію, концентрату молочного білка, ізоляту сироваткового білка і яєчного білка. Ця...
Протеїн Namedsport EGG PROTEIN
В корзину
Любить

100% висушений пастеризований білковий білок з яєчного білка. - 100% пастеризований яєчний білок в сухому залишку - 24 г яєчного білка на порцію - Допомагає синтезу білка - Сприяє зростанню м'язової маси - Допомогає...
Протеїн Namedsport HIGH WHEY
В корзину
Любить

Ізольований і концентрований молочний сироватковий протеїн (60% - 40%) з L-глютамін, травними ферментами і вітамінами. Carbery® ізольований і концентрований сироватковий білок (60-40%), з L-глютамін, ферментами і...
Протеїн Namedsport SOY PROTEIN ISOLATE
В корзину
Любить

Порошкові ізольовані соєві білки, що ідеально підходять для спортсменів, які відчувають напружені м'язові зусилля. Насправді, білки допомагають підтримувати і нарощувати більше м'язової маси. - 100% Соєвий рослинний...
Протеїн Namedsport SUPER 100% WHEY
В корзину
Любить

Сироватковий протеїн, отриманий з Carbery CARBELAC® 80, забезпечує 100% чисте якість. Амінокислотний склад цієї сироватки схожий на амінокислотний склад людських м'язів і містить всі незамінні амінокислоти, а також...

Меню

Поделиться

Параметры

Создайте учётную запись для сохранения любимых товаров.

Войти

Создайте учётную запись для использования списков пожеланий.

Войти