Протеїн Namedsport HIGH WHEY

Ізольований і концентрований молочний сироватковий протеїн (60% - 40%) з L-глютамін, травними ферментами і вітамінами. Carbery® ізольований і концентрований сироватковий білок (60-40%), з L-глютамін, ферментами і вітамінами. - Максимальна якість білка: Carbery® Isolac 90 і Carbelac 80 (60-40%). - Високий амінокислотний склад і відмінна біологічна цінність - З KyowaQuality ™ L-глутамін - Відмінна засвоюваність завдяки природним ферментам (Bromelain, Papain) - З натуральним пыдсолоджувачем (стевіоглікозіди) High Whey - це вдосконалений препарат на основі ізольованого і концентрованого білка Carbery® Milk Whey Protein (60-40%), збагаченого KyowaQuality ™ L-глютамін, бромелаїн, папаїном, вітамінами B1, B2 і B6, особливо підходить для спортсменів, які піддаються інтенсивним м'язових навантажень .
1 399,00 грн.
Артикул:
8054956340
Бренд:
Любить0
Добавить в список пожеланий
Связанные товары
Ничего нет
Описание

Ізольований і концентрований молочний сироватковий протеїн (60% - 40%) з L-глютамін, травними ферментами і вітамінами. Carbery® ізольований і концентрований сироватковий білок (60-40%), з L-глютамін, ферментами і вітамінами.

- Максимальна якість білка: Carbery® Isolac 90 і Carbelac 80 (60-40%).
- Високий амінокислотний склад і відмінна біологічна цінність
- З KyowaQuality ™ L-глутамін
- Відмінна засвоюваність завдяки природним ферментам (Bromelain, Papain)
- З натуральним пыдсолоджувачем (стевіоглікозіди)
High Whey - це вдосконалений препарат на основі ізольованого і концентрованого білка Carbery® Milk Whey Protein (60-40%), збагаченого KyowaQuality ™ L-глютамін, бромелаїн, папаїном, вітамінами B1, B2 і B6, особливо підходить для спортсменів, які піддаються інтенсивним м'язових навантажень . Фактично, білки сприяють зростанню і підтримці м'язової маси. Вітамін B2 (0,84 мг / доза) допомагає знизити втому, а вітамін B6 (0,84 мг / доза) сприяє нормальному енергетичного обміну. Травні ферменти сприяють високій засвоюваності продукту. З подсластителем природного походження (стевіоглікозіди).

Особливості:
- Не містить цукру
- Не містить лактози
- Швидко розчинна
- Чудовий смак
- Висока концентрація білка
Kyowa використовує понад 60 років виробничого досвіду, щоб поставляти незмінно чисті та ефективні продукти. Підхід Kyowa, заснований на якості, гарантує, що клієнти отримають надійні, високоякісні продукти. Kyowa першими надали унікальну інноваційну технологію ферментації, яка вперше дозволила проводити амінокислоти в промисловому масштабі. Логотип Kyowa Quality (KQ) відзначає велику лінію чистих амінокислот і споріднених сполук, які виходять далеко за рамки основних товарів в забезпеченні якості. Логотип KQ - це ваша гарантія інгредієнтів, які підкріплені нашої прихильністю високим стандартам.
CARBERY® - концентрат сироваткового протеїну (WPC) є порошок харчового якості, що містить сироватку високої якості. Він виготовляється з молочної сироватки з використанням технології ультрафільтрації та розпилювальної сушки.
ISOLAC® - потужний високоякісний сироватковий протеїн, який продається у вигляді окремої спеціальної добавки і використовується, як сировина для виробництва ряду продуктів різними європейськими виробниками спортивного харчування. У чистому вигляді продукт містить більше 90% максимально очищеного і ультрафільтрованного сироваткового протеїну і є прекрасним джерелом білка. Розчинність при широкому діапазоні рН і потужний амінокислотний профіль роблять ISOLAC ідеальною сировиною для підвищення біологічної цінності продуктів спортивного харчування в усіх популярних форматах.
Інгредієнти: концентрат сироваткового білка (Carbelac®80) і ізолят (Isolac®90) з молока (містить емульгатор: соелецітін), L-глютамин (Kyowa Quality®), ароматизатори, підсолоджувач: стевіоглікозіди; bromelain (від Ananas comosus (L.) Merr. Stipiti DER) 2500 GDU / г, папаїн (від C arica Papaya L. fruits DER) 2,5 FIP UI / мг, вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид), вітамін B2 (рібоавін) , Вітамін B1 (гідрохлорид тіаміну).
Попередження: харчові добавки не повинні використовуватися в якості заміни різноманітної і збалансованої дієти і здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендовану щоденне споживання. Використання під час вагітності не рекомендується. Не підходить для дітей. Не використовуйте протягом тривалого часу без медичної консультації.
Умови зберігання: після відкриття зберігайте в оригінальній упаковці при кімнатній температурі. Уникайте впливу тепла і прямого сонячного світла. Кінцева дата використання вказана на упаковці. Утилізуйте екологічно безпечним способом після використання.
Пропоноване використання: ізольований і концентрований молочний сироватковий протеїн (60% - 40%) з L-глютамін, травними ферментами і вітамінами.
Застосування: до або після тренування, заздалегідь розмішавши 30 грам в 200 мл. води, молока.
Для видів спорту: велоспорт, біг, командні види спорту, фітнес, бодібілдинг, триатлон, плавання.
Не використовуйте протягом тривалого часу без медичної консультації.


Характеристики Протеїн Namedsport HIGH WHEY

Бренд Namedsport
Форма выпуска Порошок
Артикул 8054956340
Обсяг 1000 гр
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!
Подробнее о товаре
8054956340
Оплата и доставка
Отзывы
Комментариев нет
В этой категории 6 товаров:
Протеїн Namedsport CREAMY PROTEIN 80
В корзину
Любить

Creamy Protein 80 - це високоякісний порошок, що складається з натуральної суміші 5 білків - концентрату білка сироватки, казеїнату кальцію, концентрату молочного білка, ізоляту сироваткового білка і яєчного білка. Ця...
Протеїн Namedsport EGG PROTEIN
В корзину
Любить

100% висушений пастеризований білковий білок з яєчного білка. - 100% пастеризований яєчний білок в сухому залишку - 24 г яєчного білка на порцію - Допомагає синтезу білка - Сприяє зростанню м'язової маси - Допомогає...
Протеїн Namedsport SOY PROTEIN ISOLATE
В корзину
Любить

Порошкові ізольовані соєві білки, що ідеально підходять для спортсменів, які відчувають напружені м'язові зусилля. Насправді, білки допомагають підтримувати і нарощувати більше м'язової маси. - 100% Соєвий рослинний...
Протеїн Namedsport SUPER 100% WHEY
В корзину
Любить

Сироватковий протеїн, отриманий з Carbery CARBELAC® 80, забезпечує 100% чисте якість. Амінокислотний склад цієї сироватки схожий на амінокислотний склад людських м'язів і містить всі незамінні амінокислоти, а також...
Протеїн Namedsport HYDROLYSED ADVANCED WHEY
В корзину
Любить

Білок сприяє розвитку і підтримці м'язової маси. - Гідролізовані сироваткові білки найчистішого якості Carbery® Optipep®90 DH4 INSTANT - Швидке поглинання, відмінна засвоюваність - Вміст лактози - 1% - Зниження...
Протеїн Namedsport STAR WHEY ISOLATE
В корзину
Любить

100% ізолят сироваткового протеїну найвищої якості CARBERY Isolac 90 з вітамінами групи B. Ексклюзивна формула, отримана в результаті дослідження NAMED, Isolate Whey Proteins Isolate була спеціально розроблена для...

Меню

Поделиться

Параметры

Создайте учётную запись для сохранения любимых товаров.

Войти

Создайте учётную запись для использования списков пожеланий.

Войти