Креатин Namedsport 100% CREATINE

100% Creatine Tabs - це харчова добавка, заснована на чистому мікронізованому креатині Creapure®, який гарантує швидке поглинання і максимальне засвоєння організмом. Creapure проводиться з 2004 року, цей процес ведеться відповідно до стандартів GMP (Good Manufacturing Practice). Це означає, що виробництво відповідає тим же суворим вимогам, які пред'являються до фармацевтичної продукції. Сьогодні Creapure в світовому масштабі є головним еталоном чистоти моногідрату креатину - зміст однойменного компонента в продукті становить мінімум 99,95%.
528,00 грн.
Артикул:
80549563403
Бренд:
Любить0
Добавить в список пожеланий
Связанные товары
Ничего нет
Описание

100% Creatine Tabs - це харчова добавка, заснована на чистому мікронізованому креатині Creapure®, який гарантує швидке поглинання і максимальне засвоєння організмом. Creapure проводиться з 2004 року, цей процес ведеться відповідно до стандартів GMP (Good Manufacturing Practice). Це означає, що виробництво відповідає тим же суворим вимогам, які пред'являються до фармацевтичної продукції. Сьогодні Creapure в світовому масштабі є головним еталоном чистоти моногідрату креатину - зміст однойменного компонента в продукті становить мінімум 99,95%. Саме чистота є головним козирем Creapure.

- Покращує фізичну продуктивність при повторюваних тренуваннях з високою інтенсивністю і короткою тривалістю
- Збільшує енергію і витривалість в спорті на витривалість
- Зменшує появу втоми і м'язового болю
- Збільшує силу і м'язовий об'єм в силових видах спорту
Особливості:
- Не містить лактози
- Без глютену
- Швидке всмоктування
Інгредієнти: Creatine monohydrate (Creapure® 100%). .
Попередження: харчові добавки не повинні використовуватися в якості заміни різноманітної і збалансованої дієти і здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендовану щоденне споживання. Використання під час вагітності не рекомендується. Не підходить для дітей. Не використовуйте протягом тривалого часу без медичної консультації.
Умови зберігання: після відкриття зберігайте пляшку в оригінальній упаковці при кімнатній температурі. Уникайте впливу тепла і прямого сонячного світла. Кінцева дата використання вказана на упаковці. Утилізуйте екологічно безпечним способом після використання.
Пропоноване використання: сприяє швидкому збагаченню організму креатином.
Застосування: один раз на добу до 6 таблеток, запиваючи достатньою кількістю рідини.
Для видів спорту: велоспорт, біг, командні види спорту, фітнес, бодібілдинг, триатлон, плавання.
Не використовуйте протягом тривалого часу без медичної консультації.


Характеристики Креатин Namedsport 100% CREATINE

Бренд Namedsport
Форма выпуска Таблетки
Артикул 80549563403
Обсяг 120 таб

Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!
Подробнее о товаре
80549563403
Оплата и доставка
Отзывы
Комментариев нет
В этой категории 2 товаров:
Креатин Namedsport 100% CREATINE
NEW
В корзину
Любить

100% Creatine - це харчова добавка, заснована на чистому мікронізованому креатині Creapure®, який гарантує швидке поглинання і максимальне засвоєння організмом. Creapure проводиться з 2004 року, цей процес ведеться...
Креатин Namedsport CREAFAST
В корзину
Любить

CreaFast® - запатентована формула, заснована на моногідраті креатину. Компонент поступового вивільнення. Завдяки двухфазной рецептурі CreaFast® дозволяє оптимізувати поглинання креатину в кишечнику і максимізувати...

Меню

Поделиться

Параметры

Создайте учётную запись для сохранения любимых товаров.

Войти

Создайте учётную запись для использования списков пожеланий.

Войти