Кросовки Sidi APPROACH SDS

Компанія Sidi робить не тільки професійне велосипедне контактне взуття, а й звичайне взуття в тому числі. Вашій увазі кросівки APPROACH. Над цією моделлю працювала команда кращих дизайнерів у компанії Sidi. М'яка підошва, посилена п'ята, супер легка сітка для більшої вентиляції ваших ніг і посилений носок.
0,00 грн.
Бренд:
Любить0
Добавить в список пожеланий
Связанные товары
Ничего нет
Описание

Компанія Sidi робить не тільки професійне велосипедне контактне взуття, а й звичайне взуття в тому числі. Вашій увазі кросівки APPROACH. Над цією моделлю працювала команда кращих дизайнерів у компанії Sidi. М'яка підошва, посилена п'ята, супер легка сітка для більшої вентиляції ваших ніг і посилений носок. Також професійні спортсмени можуть носити таке взуття в повсякденності або виходити в ньому на подіум для нагородження!


Характеристики Кросовки Sidi APPROACH SDS

Бренд Sidi
Материал подошвы Резиновая OUTDOOR
Артикул CAPPROACH
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!
Подробнее о товаре
Оплата и доставка
Отзывы
Комментариев нет
В этой категории 1 товаров:
Кросовки Sidi ARROW
В корзину
Любить

Компанія Sidi робить не тільки професійну велосипедну контактну взуття, а й звичайне взуття в тому числі. Вашій увазі кросівки ARROW. Над цією моделлю працювала команда кращих дизайнерів у компанії Sidi. М'яка підошва...

Меню

Поделиться

Параметры

Создайте учётную запись для сохранения любимых товаров.

Войти

Создайте учётную запись для использования списков пожеланий.

Войти