Список товаров бренда Ciclo

Ремінь для вимірювання частоти серцевих коливань для CM 4.x

969,00 грн.
Ремінь для вимірювання частоти серцевих скорочень! Підходить для відповідних комп'ютерів Ciclo, які мають функцію вимірювання ЧСС. Матеріал: пластик Батарейка: CR2032 Характеристики Ремінь для вимірювання частоти серцевих коливань для CM 4.x Бренд CicloSport Артикул Cm114001 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!

Кріплення комп'ютера Ciclo CM 2.x

323,00 грн.
Кріплення на кермо і датчик CICLOSPORT. CICLOSPORT (Німеччина) - одна з найвідоміших у світі компаній по спортивно-інформаційних систем. Уже 30 років CICLOSPORT є лідером в Європі, по виробництву моніторів серцевого ритму, велокомпьютеров, універсальних вимірювачів висоти, температури, атмосферного тиску, пульсу. Особливості: Комплект з бази, датчика і магніту для дротових велокомпьютеров Ciclo CM.

Комплект для компьютерів bikekit CM 309/Protos 205/213

422,00 грн.
Комплект дооснащення для бездротового велокомпьютера Ciclosport CM 309/Protos 205/213. . Комплектація: - магніт на шпицю; - датчик на вилку; - база на кермо. Завдяки бездротової передачі від передавача до комп'ютера, немає ніяких дратівливих кабелів, які вічно плутаються.

Комплект для велокомп'ютерів bikekit CM 109/Protos 105/113

163,00 грн.
Комплект дооснащення для проводового велокомпьютера Ciclosport CM 109 / Protos 105/113. Комплектація: - магніт на шпицю; - датчик на вилку; - база на кермо. База з поворотним клацанням дозволяє легко встановлювати комп'ютер або на кермі, або на виносі. Характеристики Комплект для велокомп'ютерів bikekit CM 109/Protos 105/113 Бренд CicloSport Артикул 111011 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.

Велокомпьютер провідний Ciclo Protos 113

900,00 грн.
Ciclosport Protos 113 Bike Computer - комп'ютер з проводним підключенням. Protos 113 є надійним, з інтуїтивно зрозумілим управлінням, тривалим часом автономної роботи і легко читаємими значеннями на дисплеї. Цей велосипедний комп'ютер був розроблений для любителів і велосипедистів, які люблять їздити на довгі дистанції. Багато велосипедистів лише зрідка сідають в сідло свого повсякденного велосипеда, просто їздять на велосипеді по знайомим маршрутам - наприклад, для того, щоб дістатися на роботу - чи просто використовують велосипед для прогулянок на вихідних.

Велокомпьютер провідний Ciclo Protos 105

720,00 грн.
Ciclosport Protos 105 Bike Computer - комп'ютер з проводовим підключенням. Protos 105 є надійним, з інтуїтивно зрозумілим управлінням, тривалим часом автономної роботи і легко читающимися значеннями на дисплеї. Цей велосипедний комп'ютер був розроблений для любителів і велосипедистів, які люблять їздити на довгі дистанції. Багато велосипедистів лише зрідка сідають в сідло свого повсякденного велосипеда, просто їздять на велосипеді по знайомим маршрутам - наприклад, для того, щоб дістатися на роботу - чи просто використовують велосипед для прогулянок на вихідних.

Велокомпьютер провідний Ciclo blackline CM 109

555,00 грн.
Велокомпьютер CicloSport CM 109 (11 функцій) - вдень чи вночі, з цим велосипедним комп'ютером у вас все важливі функції наведу. Великий дисплей показує всю інформацію про швидкість пройденої відстані, час і кількість витрачених калорій. Простий у використанні велосипедний комп'ютер, ідеально підійде для початківців, так і для тих байкерів, які хочуть зосередитися на головному. Велокомпьютер CicloSport працює автоматично без натискання кнопок і відображає інформацію на легко читається трьохрядковим РК-дисплеї.

Велокомпьютер бездротовий Ciclo Protos 213

1 080,00 грн.
Ciclosport Protos 213 Bike Computer - комп'ютер з бездротовим підключенням. Protos 213 є надійним, з інтуїтивно зрозумілим управлінням, тривалим часом автономної роботи і легко читаємими значеннями на дисплеї. Цей велосипедний комп'ютер був розроблений для любителів і велосипедистів, які люблять їздити на довгі дистанції. Багато велосипедистів лише зрідка сідають в сідло свого повсякденного велосипеда, просто їздять на велосипеді по знайомим маршрутам - наприклад, для того, щоб дістатися на роботу - чи просто використовують велосипед для прогулянок на вихідних.

Велокомпьютер бездротовий Ciclo Protos 205

900,00 грн.
Ciclosport Protos 205 Bike Computer - комп'ютер з безпровідним підключенням. Protos 205 є надійним, з інтуїтивно зрозумілим управлінням, тривалим часом автономної роботи і легко читающимися значеннями на дисплеї. Цей велосипедний комп'ютер був розроблений для любителів і велосипедистів, які люблять їздити на довгі дистанції. Багато велосипедистів лише зрідка сідають в сідло свого повсякденного велосипеда, просто їздять на велосипеді по знайомим маршрутам - наприклад, для того, щоб дістатися на роботу - чи просто використовують велосипед для прогулянок на вихідних.

Велокомпьютер бездротовий Ciclo blackline CM 309

789,00 грн.
CicloSport Blackline CM 309 - простий у використанні велокомпьютер, ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених велосипедистів, які хочуть зосередитися на головному. Великий дисплей з підсвічуванням показує всю інформацію про швидкість, пройдену відстань, часу в дорозі і багато іншого. Водонепроникний корпус дозволить вам користуватися велокомп'ютер при будь-якій погоді. Функції: - Пробіг за день; - Загальний пробіг; - Поточна швидкість; - Середня швидкість; - Максимальна швидкість; - Витрата калорій; - Секундомір; - Годинники (12/24 ч); - Автоматична функція Старт / Стоп.

Велокомпьютер Ciclo CM 4.21HR бездротовий (24 функції)

2 330,00 грн.
Бездротовий комп'ютер CicloSport CM 4.21 є ідеальним приладом для спортсменів. В якості базових CM 4.21 володіє 12 функціями велокомпьютера. Система "2 в 1" дозволяє використовувати прилад одночасно з двома велосипедами різних типів (шосе і гірський). Можлива вивантаження даних на ПК через USB-інтерфейс.

Велокомпьютер Ciclo CM 4.21 бездротовий (17 функцій)

1 614,00 грн.
Бездротовий комп'ютер CicloSport CM 4.21 є ідеальним приладом для спортсменів. В якості базових CM 4.21 володіє 12 функціями велокомпьютера. Система "2 в 1" дозволяє використовувати прилад одночасно з двома велосипедами різних типів (шосе і гірський). Можлива вивантаження даних на ПК через USB-інтерфейс.

Велокомпьютер Ciclo CM 4.11 бездротовий (8 функцій)

930,00 грн.
Велокомпьютер Ciclo CM 4.11 - це високотехнологічний з інноваційним дизайном комп'ютер. CM 4.11 розроблений для всіх, хто цінує головне в велоспорті - швидку їзду, свободу і задоволення. Комп'ютер не має кнопок, повністю автоматизований і відображає всі необхідні дані на трьох паралельних екранах. Для управління основними настройками передбачені два виступи на задній панелі комп'ютера.

Велокомпьютер Ciclo CM 2.21 (15 функцій)

853,00 грн.
CicloMaster CM 2.21 - надійний провідний велокомпьютер в оновленому дизайні з розширеним набором функцій. Чи стане відмінним вибором як для любителів, так і для спортсменів. Інформація відображається на легко читається рядковим дисплей. Функція «Два в одному» - означає те, що один велокомпьютер підходить для використання одночасно з двома велосипедами різних типів.

Велокомпьютер Ciclo CM 2.11 провідний (7 функцій)

653,00 грн.
CicloMaster CM 2.11 - надійний провідний велокомпьютер в оновленому дизайні, повністю автоматичний. Чи стане відмінним вибором для велосипедистів, які зосереджуються на дорозі і не потребують достатку кнопок управління. Інформація відображається на легко читається рядковим дисплей. Базові функції задаються за допомогою двох прихованих кнопок на задній панелі корпусу.

Велокомпьютер Ciclo blackline CM 4.41A бездротовий

2 811,00 грн.
Нескладний, але в той же час багатофункціональний і безвідмовний бездротовий велокомпьютер для велосипедистів, які хочуть зосередитися на головному - їхати. Він працює автоматично без натискання кнопок і відображає інформацію на легко читається трьохрядковим ЖК-дисплеєм. Існує можливість вивантаження накопичених даних на ПК через USB-інтерфейс. Особливості: - Величезний, легко читається 3-рядковий дисплей (на 10% більше, ніж у попередній моделі); - Індивідуально конфігурується дисплей (Multi Choice System); - Аеродинамічний дизайн, стійкий до подряпин корпус; - Збережіть підсумкові дані на вашому ПК; - Простота використання завдяки вбудованим кнопок з гумовим покриттям; - Швидка і проста робота з використанням нової структури меню; - Простота використання завдяки нашому кронштейну Twist Klick Multi Lock, також підходить для установки на велосипедному штоке; - Система TwolnOne; - Швидка заміна акумулятора.

Ciclo універсальний магніт для плоских шприх

162,00 грн.
Магніт для плоских спиць від Ciclo Sport. Магніт підходить до всіх велокомп'ютер фірми Ciclo Sport. Характеристики Ciclo універсальний магніт для плоских шприх Бренд CicloSport Артикул Cm111002 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!

Ciclo магніт на шатун для каденсу

98,00 грн.
Магніт Ciclo Pedal Magnet для датчика каденса. Даний магніт встановлюється на шатуни велосипеда і передає сигнал через датчик каденса на велокомпьютер що дозволяє стежити за частотою оборотів педалей велосипеда (датчик каденса встановлюється на нижню перо велорами). Характеристики Ciclo магніт на шатун для каденсу Бренд CicloSport Артикул Cm111002 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!

Ciclo круплення на руль CM 4.1 / 4.2 / 4.3A / 8.2 / 8.3A / 9.x

162,00 грн.
База для бездротових велокомпьютеров CM 4.1 / 4.2 / 4.3A / 8.2 / 8.3A Характеристики Ciclo круплення на руль CM 4.1 / 4.2 / 4.3A / 8.2 / 8.3A / 9.x Бренд CicloSport Артикул Cm112033 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!

Ciclo кріплення на руль/передатчик для CM 8.2 / 8.3A

1 130,00 грн.
Комплект з бази, магніту і передавача для бездротових велокомпьютеров. Передавач і кріплення виготовлені з міцного пластику. Сумісність з велокомп'ютер CM 8.2 / 8.3A. Характеристики Ciclo кріплення на руль/передатчик для CM 8.2 / 8.3A Бренд CicloSport Артикул Cm112036 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.

Ciclo кріплення на руль для велокомпьютерів CM 4.x

743,00 грн.
Кріплення на кермо CicloSport є базою для бездротового велокомпьютера CicloSport CM 4. Велокомп'ютери CicloSport допомагають велосипедисту дізнатися необхідні статистичні дані поїздки. Вага: 80 г. Характеристики Ciclo кріплення на руль для велокомпьютерів CM 4.x Бренд CicloSport Артикул Cm112033 Вага 80 гр Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.

Ciclo датчик швидкості CM 4.1 / 4.2 / 4.3A / HAC 4

519,00 грн.
Датчик швидкості, магніт на спицю і кріплення. Підходить для моделей: CM 4.1 / 4.2 / 4.3A / HAC 4 / HAC 4 Pro. Характеристики Ciclo датчик швидкості CM 4.1 / 4.2 / 4.3A / HAC 4 Бренд CicloSport Артикул Cm111002 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Увага, необхідна додаткова збірка!

Ciclo датчик каденсу CM 4.2 / 4.3A / 4.4A / CM8.2 / CM8.3A

538,00 грн.
Датчик каденса CicloSport призначений для вимірювання швидкості педалювання. Кріпиться на рамі велосипеда, а на шатуне системи кріпиться магніт. Підходить для велокомпьютеров: CM 4.2 / 4.3A / 4.4A / 8.2 / 8.3A. Характеристики Ciclo датчик каденсу CM 4.2 / 4.3A / 4.4A / CM8.2 / CM8.3A Бренд CicloSport Артикул Cm112033 Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.

Ciclo датчик каденсу CM 2.2/2.21

538,00 грн.
Датчик каденса, провідний велокомпьютер. Корпус виконаний з полікарбонату, має зручну схему регулювання. Фіксується за допомогою потужного магніту зі сплаву, що сприяє спрощеної установці пристрою. У складі 19 функцій, 3 функції каденса (ритм обертання педалей): поточний / середній / максимальний.

Ciclo handlebar bracket CM 2.1 / 2.2

276,00 грн.
Кріплення на кермо і датчик CICLOSPORT Ciclo handlebar bracket / transmitter set for CM 8.2 / 8.3A - підходить для Ciclosport CM 8.2 / 8.3A. CICLOSPORT (Німеччина) - одна з найвідоміших у світі компаній по спортивно-інформаційних систем. Уже 30 років CICLOSPORT є лідером в Європі, по виробництву моніторів серцевого ритму, велокомпьютеров, універсальних вимірювачів висоти, температури, атмосферного тиску, пульсу. Особливості: Комплект з бази, датчика і магніту для дротових велокомпьютеров Ciclo CM.

Меню

Поделиться

Параметры

Создайте учётную запись для сохранения любимых товаров.

Войти

Создайте учётную запись для использования списков пожеланий.

Войти